O targach


Tysiące Narzeczonych gotowych do współpracy!

 
Działasz w szeroko pojętej Branży Ślubnej? Zapraszamy na Targi Ślubne. Swoim zasięgiem obejmujemy województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, łódzkie, świętokrzyskie. Jesteśmy największym organizatorem Targów Ślubnych z ponad 20 letnim doświadczeniem!

Targi to najbardziej skuteczna forma dotarcia do osób zainteresowanych Twoimi usługami. Bezpośredniego kontaktu nie zastąpi nawet najładniejsza ulotka, strona internetowa czy kosztowna kampania internetowa. Oprócz wymiernych korzyści z pozyskania nowych klientów posiądziesz dużą wiedzę na temat ich oczekiwań i reakcji na Twoją ofertę. Targi to również nawiązywanie cennych kontaktów w branży, które procentują przez wiele lat wzajemnej współpracy.


Co roku z naszych usług korzysta prawie 1,5 tys. firm ślubno-weselnych
z całej Polski. Większość z nich to nasi stali klienci od wielu lat. Imprezy które organizujemy odwiedza rocznie ponad 30 000 osób. 80% odwiedzających stanowią Narzeczeni planujący uroczystość ślubno-weselną. Pozostała część publiczności to osoby towarzyszące i przedstawiciele branży ślubnej. Na targach Ślubnych nie spotkasz osób przypadkowych.

Zobacz LISTĘ BRANŻ obecnych na targach ślubnych.Oferujemy:

 • Nieograniczone powierzchnie pod stoiska wystawowe, wynajem zabudowy targowej, możliwość prezentacji na dużej scenie wraz z wybiegiem.
 •  Kompleksowe zaplecze techniczne - wybieg dla modelek, telebim, profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie estradowe.
 • Obsługę profesjonalnych prezenterów.
 • Dogodne warunki zainstalowania i przygotowania stoisk (wózki, podjazdy).
 • Nowoczesny system internetowej rezerwacji miejsc i obsługi klienta.

Nasze atuty:

 • Poszczególne imprezy odwiedza od 2 do 6 tysięcy osób, głównie Narzeczonych.
 • Organizujemy Targi Ślubne w największych, najbardziej znanych i najnowocześniejszych obiektach jak: Hala EXPO w Łodzi, Miedzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, ICE Kraków, Hala Stulecia we Wrocławiu, TARGI KIELCE itp.
 • Kampania reklamowa targów - z rozmachem i bez kompromisów: w prasie, radiu, telewizji, Internecie, oraz reklama wizualna (plakaty, billboardy).
 • Organizacja na najwyższym poziomie, doświadczenie blisko 200 tego typu wydarzeń (Kraków, Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Opole, Łódź, Wrocław i inne miasta)
 • Jesteśmy Agencją Reklamową działająca w branży ślubnej od 1990 roku!
 • Nasza znajomość rynku ślubnego i targowego da Państwu gwarancję udziału w imprezie pewnej i sprawdzonej przez kilka tysięcy firm ślubno-weselnych.Korzystaj z naszych serwisów grupy TargiSlubne.pl:

 

Organizator Targów Ślubnych - Andrzej Gontarz
Katowice, ul. 1 maja 9/1A,
tel. 603 191 668, 32 35 10 500,
e-mail:

Biuro Targów Ślubnych

ul. 1 Maja 9/1A, 40-224 Katowice, tel. 32 25 10 500, 603 191 668, e-mail: info@targislubne.pl