Strona główna/Targi/Galeria usług/Prezentacja przed halą

Prezentacja przed halą

Z usługi prezentacji pojazdu przed halą targową można skorzystać tylko w niektórych miastach. Liczba pojazdów korzystających z tej formy promocji może być ograniczona do wyczerpania dostępnego miejsca, a o lokalizacji decyduje kolejność zgłoszeń. Płatne ryczałtem od pojazdu. Autobusy liczone są podwójnie.

Ważne informacje:

  • Pojazdy ustawiamy przed halą zwykle w dniu targów o godz. 9.00 (godzinę przed rozpoczęciem targów). Nie przyjeżdżaj wcześniej, ponieważ z podjazdu mogą jeszcze korzystać wystawcy. Jeżeli pojawisz się zbyt późno, to możesz nie dostać się na swoje miejsce.
  • Ustawianiem pojazdów zajmuje się ochrona, która posiada listę zgłoszonych pojazdów, ułożoną wg kolejności zgłoszeń. Ta lista decyduje o wyborze bardziej lub mniej atrakcyjnej lokalizacji.
  • Po ustawieniu pojazdu masz czas, aby zgłosić się do Biura Targowego po odbiór identyfikatorów i przygotować pojazd do targów.
  • Przy złej pogodzie zawsze możesz schronić się w obiekcie i ustalić z organizatorem miejsce do prowadzenia rozmów z klientami.

 


Posiadam limuzynę 9 metrową, czy to ma wpływ na koszt udziału w targach?
Nie. W przypadku prezentacji pojazdu przed halą liczymy pojazdy od sztuki. Tylko autobusy są liczone x 2

A co jeżeli przyjadę swoim pojazdem ślubnym odwiedzić targi i zostawię go na parkingu?
Przykro nam, że nie posiadasz drugiego samochodu. Ochrona podpowie Ci, gdzie powinieneś zaparkować, aby nikt nie odniósł wrażenia, że prowadzisz nielegalną kampanię na targach. Jeżeli mimo to zostawisz swój pojazd przy hali targowej, w miarę możliwości zaopiekujemy się nim tak, żeby nikt się do niego nie zbliżał. Nierozważnym postępowaniem możesz bardzo zdenerwować swoją konkurencję biorącą udział w targach. Nie chcemy, aby ktoś np. zarysował Twój samochód, bo takie przypadki już miały miejsce, więc odradzamy takie działania.

 

wszystkie usługi

Biuro Targów Ślubnych

ul. 1 Maja 9/1A, 40-224 Katowice, tel. 32 25 10 500, 603 191 668, e-mail: info@targislubne.pl