Strona główna/Targi/Galeria usług/Prezentacja pojazdu w hali

Prezentacja pojazdu w hali

Czterech kółek czar...
Pojazd ślubny to nie jest zwykły środek transportu. To magia, którą Młoda Para chce poczuć właśnie w tym dniu i jest skłonna dobrze Ci zapłacić za to, że opiekujesz się i dbasz o to cudeńko. Pokaż swój skarb tysiącom narzeczonych w komfortowych warunkach na hali targowej.


W większości obiektów targowych istnieje możliwość prezentacji pojazdu w hali targowej. Liczba pojazdów jest ograniczna, więc decyduje kolejność zgłoszeń. Usługa płatna ryczałtem od pojazdu. Obowiązują dwie ceny - dla pojazdów standardowych do 6 metrów długości i przedłużanych - ponad 6 metrów długości.

Ważne!

  • Przy nietypowym eksponacie sprawdź, czy jest techniczna możliwość wjazdu (rozmiary bram, zakręty).
  • Sprawdź, kiedy jest zaplanowany wjazd pojazdów na halę. Zwykle odbywa się to w sobotę pod koniec dnia technicznego. Nie chcemy, aby Twój pojazd został uszkodzony przez towarujących się wystawców. W niedzielę przy niskiej temperaturze nie otworzymy bram towarowych, ponieważ bardzo szybko można wychłodzić obiekt - po przewietrzeniu w sobotę, trzeba go ogrzewać przez całą noc.
  • Jeżeli nie dostosujesz się do do zaplanowanego czasu wjazdu, możesz nie wjechać na ustalone miejsce (będzie zastawione).
  • Do hali wstawiaj pojazd z minimalną ilością paliwa, na noc odłącz akumulator, zabezpiecz posadzkę przed wyciekami z silnika.
  • W dniu technicznym ustawiamy pojazdy mniej więcej w ustalonym miejscu tak, aby nie przeszkadzały w towarowaniu. W niedzielę tuż przed rozpoczęciem targów można jeszcze wyrównać ustawienie. Decydujący głos w ustawieniu pojazdu ma dyżurny strażak, który odpowiada za zabezpieczenie dróg ewakuacyjnych.
  • Po zakończeniu targów bądź gotowy do wyjazdu w pierwszej kolejności.

 


Czy samochody na targach są pilnowane?
Tak, ale po zamknięciu obiektu. W czasie dnia technicznego jest to trudne do zrealizowania, dlatego do ustawiania pojazdów zapraszamy pod koniec dnia technicznego, kiedy wystawcy kończą towarowanie stoisk. W większości obiektów jest monitoring. Organizator posiada ubezpieczenie - wystawca również powinien być ubezpieczony.

Jak zabezpieczyć przed wyciekami miejsce pod silnikiem?
Zapraszamy do Biura Targowego po kawałek wykładziny targowej - to wystarczy.

wszystkie usługi

Biuro Targów Ślubnych

ul. 1 Maja 9/1A, 40-224 Katowice, tel. 32 25 10 500, 603 191 668, e-mail: info@targislubne.pl