Strona główna/Targi/Galeria usług/Powierzchnia targowa

Powierzchnia targowa

 

Chcesz zapełnić swój kalendarz nowymi zleceniami? Weź udział w Targach Ślubnych. Targi to możliwość porozmawiania z narzeczonymi, którzy poszukują usługodawców na swoją uroczystość zaślubin i przekonania ich do siebie. Zarezerwuj swój kawałek podłogi i zaprezentuj się z jak najlepszej strony!

 

Wynajem powierzchni targowej to podstawowa usługa główna, do której można domówić usługi dodatkowe, np. zabudowę targową, meble, przyłącze elektryczne. Zamawianie usług dodatkowych nie jest obowiązkowe. Można poprzestać na wynajęciu samej powierzchni targowej i samodzielnie zaaranżować swoje stoisko. Oczywiście przy zachowaniu regulaminu targów i podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Wystawca przy składaniu zamówienia na powierzchnię targową określa jej wielkość w metrach kwadratowych (m2). Ma również możliwość zaproponowania lokalizacji swojego stoiska na podstawie planu stoisk.

  • minimalna powierzchnia to 4 m2 (2 x 2 m)
  • minimalna głębokość stoiska to 2 m
  • niektóre prestiżowe lokalizacje organizator może wyznaczyć jako sektory do wynajęcia w całości lub po uzgodnieniu

Na planie stoisk możemy określić trzy typy powierzchni wg lokalizacji na planie stoisk:

  • w szeregu (dostępne z przodu, po bokach mamy sąsiadów)
  • narożne (dostępne z 2 lub 3 stron)
  • wyspowe (dowolna aranżacja)

Typ powierzchni i lokalizacja nie mają wpływu na cenę, jednak te najatrakcyjniejsze powierzchnie (np. wyspowe) przeznaczone są dla dużych prestiżowych stoisk. Zaplanowane są np. przy wejściu, w głównych ciągach komunikacyjnych czy przy scenie.

 Co otrzymuję w ramach powierzchni niezabudowanej?
Niezabudowana powierzchnia targowa to tylko "goła posadzka" - lepsza lub gorsza, w zależności od obiektu. Ta "posadzka" ma jednak ogromny potencjał - przyciąga jak magnes tysiąceTwoich potencjalnych klientów. Tylko od Ciebie zależy jak to potrafisz wykorzystać. W cenie powierzchni targowej zawarto podstawowe, a zarazem najwyższe koszty imprezy: wynajem obiektu, parkingów, ogrzewanie, oświetlenie obiektu, obsługa toalet, wywóz śmieci, kampania reklamowa, PR, scena, praca organizatora, obecność wszystkich służb (ochrona, ppoż, ekip sprzątających, itp.) i wiele innych..

 

 

wszystkie usługi

Biuro Targów Ślubnych

ul. 1 Maja 9/1A, 40-224 Katowice, tel. 32 25 10 500, 603 191 668, e-mail: info@targislubne.pl