Strona główna/Targi/Galeria usług/Prezentacja zespołu

Prezentacja zespołu

 

Co mi w duszy gra?
Zespół, który usłyszałam na targach ślubnych...

Żadna ulotka, plik mp3 czy video nie zastąpią muzyki na żywo. Wiedzą o tym wszyscy, a zwłaszcza muzycy, którzy już skorzystali z tej usługi. Zanim zaczniesz się zastanawiać, sprawdź czy jest jeszcze wolne miejsce. To najbardziej popularna forma prezentacji na targach dla zespołów muzycznych.


Prezentacja zespołu na żywo
organizowana jest w osobnej sali lub holu, gdzie głośna muzyka nie zagłuszy rozmów innym wystawcom. Niestety nie każdy obiekt targowy daje możliwość przeprowadzenia takiej prezentacji. Liczba zespołów jest ograniczona do 4 lub 5. w jednym miejscu. Nie chodzi tu o brak powierzchni, a bardziej o możliwość odpowiednio częstego zaprezentowania się. Zwykle zespoły umawiają się, że grają po kolei po dwa utwory i jest to optymalne rozwiązanie - każdy zespół zaprezentuje się odpowiednio często, a w przerwach ma czas na rozmowę z potencjalnymi klientami.

Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń lub ogłoszony przez organizatora konkurs. Jest to usługa bardzo popularna, więc wszystkie miejsca mogą być zajęte nawet pół roku przed planowanym terminem targów.

Koszt udziału jest rozliczany ryczałtem bez względu na zajętą powierzchnię. Każdy zespół przywozi własny sprzęt i gra na takim zestawie, jak na weselu.

 


Czy zamawiając prezentację zespołu muszę zamawiać przyłącze elektryczne?
Nie. Wiadomym jest, że raczej wszystkie zespoły korzystają z nagłośnienia, dlatego w kosztach prezentacji uwzględniliśmy przyłącze. Tylko w przypadku nietypowych rozwiązań prosimy o odpowiedni komentarz w zamówieniu.

Kto ustala kolejność grania?
Nigdy nie musieliśmy w to ingerować. Zespoły same dogadują się w tym temacie.

Jak wygląda sprawa zostawiania sprzętu na noc?
Nigdy nie było z tym problemów. Jeżeli chcecie, cenniejsze elementy można zdeponować w pomieszczeniu, które jest zamykane na klucz i odebrać je w niedzielę rano.


wszystkie usługi

Biuro Targów Ślubnych

ul. 1 Maja 9/1A, 40-224 Katowice, tel. 32 25 10 500, 603 191 668, e-mail: info@targislubne.pl