Strona główna/Targi/Galeria usług/Dystrybucja ulotek

Dystrybucja ulotek

Kiedy nie możesz osobiście uczestniczyć w targach, zleć nam dystrybucję swoich ulotek. Spakujemy je do toreb targowych, które wręczymy narzeczonym przy wejściu na naszą imprezę. Każda osoba, para czy rodzina wchodząca na targi otrzyma torbę, w której znajdzie Twoją ulotkę. Podczas zwiedzania, torba targowa przydaje się do zbierania materiałów otrzymanych od wystawców i zazwyczaj po targach służy jako baza do dalszych przedślubnych przygotowań.
Najważniejsze informacje:

  • Do dystrybucji przyjmujemy ulotki nie większe niż format A4.
  • Na jednej ulotce może być reklamowana tylko jedna firma.
  • Można dostarczyć ulotki składane, ale powinny być w jednym kawałku.
  • Dystrybucja katalogów i teczek odbywa się tylko po wcześniejszym uzgodnieniu.

Ile ulotek należy dostarczyć? To zależy od miasta. Poniżej podajemy średnie liczby, które rozchodzą się na naszych imprezach. Liczba ulotek nie oznacza liczby osób, które wejdą na targi. Typowa para narzeczonych czy rodzina zazwyczaj dostaje jedną torbę.

  • Katowice, Wrocław, Łódź, Kraków- ok. 1,5 tys.
  • Opole, Bielsko-Biała, Częstochowa - ok. 1 tys.

Gdzie i kiedy dostarczyć ulotki? Ulotki można przywieźć lub przesłać na adres naszego Biura Targowego w Katowicach.  
Muszą dotrzeć do nas najpóźniej w piątek przed targami. Ostatecznie można je dowieźć na halę targową w sobotę przed targami, w godz. 14.00 do 15.00. W przypadku spóźnienia, część z nich nie zostanie spakowana. Jak widać na poniższym zdjęciu, pakowanie to duża operacja i nie da się dołożyć spóźnionych ulotek.Czy można samodzielnie roznosić ulotki?
Niestety nie. Regulamin targów jasno określa zasady udziału w targach:

"Dystrybucja ulotek powinna odbywać się w obrębie własnego stoiska. Zabrania się prowadzenie akcji reklamowych poza stoiskiem, przy wejściu czy na zewnątrz budynku."

Przypadki nielegalnej dystrybucji zgłaszają ochronie nawet sami wystawcy, ponieważ jest to wobec nich czyn nieuczciwej konkurencji. Takie osoby wypraszamy z targów, a ulotki zatrzymujemy do czasu zakończenia targów.

wszystkie usługi

Biuro Targów Ślubnych

ul. 1 Maja 9/1A, 40-224 Katowice, tel. 32 25 10 500, 603 191 668, e-mail: info@targislubne.pl